Fotowoltaika dla domu

Rozwiązanie to pozwala na duże oszczędności w domowym budżecie!

Fotowoltaika dla rolnictwa

Poznaj instalacje fotowoltaiczne dedykowane dla rolnictwa.

Fotowoltaika dla firm

Zobacz kompleksową ofertę instalacji fotowoltaicznych dla firm.

Farmy fotowoltaiczne

Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą budowa farmy fotowoltaicznej.

Start Kariera

Zostań partnerem Solar-Project

Specjalista ds. fotowoltaiki - dział handlowy

Nasze wymagania:
  • znajomość przepisów związanych z fotowoltaiką

  • wiedza na temat sposobu montażu i funkcjonowania systemów PV

  • obsługa komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, zawodowe elektryczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych

  • samodzielność

  • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy

To oferujemy:
  • Przejrzysty system prowizyjny

  • Szkolenia prowadzone przez naszych specjalistów

  • Wsparcie od działów technicznych i struktur biurowych

  • Rozbudowana oferta

  • Praca na produktach czołowych producentów branży OZE

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania

  • Samochód służbowy do dyspozycji

  • Możliwość współpracy B2B lub umowę o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Realna ścieżkę awansu

  • Elastyczne godziny pracy

Jak wygląda współpraca z naszą firmą:
  • Pozyskiwanie klientów

  • Budowanie sieci sprzedaży

  • Doradztwo techniczne w zakresie branży OZE

  • Wykonywanie wizji lokalnych u klientów biznesowych oraz indywidualnych

  • Raportowanie wyników swojej pracy

      Projektant instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych

      Zakres zadań:

      • Wykształcenie wyższe techniczne
      • Wykonywanie projektów wykonawczych i powykonawczych instalacji fotowoltaicznych
      • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii, wymagających PnB,
      • Pozyskiwanie PnB,
      • Projektowanie przyłącz napowietrznych i kablowych nn, SN i WN,
      • Zapewnienie zgodności realizacji wszystkich prac projektowych z przepisami prawa i wymogami OSD, a także ze standardami BHP, p.poż,
      • Przekazywanie wiedzy asystentom projektanta,

      • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuznajomość przepisów związanych z fotowoltaiką

      • Obsługa programów CAD, MS Office

      • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy.

      • dyspozycyjność

      • Mile widziane: Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

      • umowę o pracę

      • wsparcie techniczne

      • stabilność zatrudnienia

      • samochód służbowy do dyspozycji

      • realną ścieżkę awansu

      • elastyczne godziny pracy

      • podstawę oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (bez górnej granicy)

      Monter

      Korzyści wynikające ze współpracy z Solar-Project
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
      • Wsparcie techniczne przez doświadczonych brygadzistów
      • Profesjonalne narzędzia pracy
      Jak wygląda współpraca z naszą firmą
      • Kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych
      • Serwis i obsługa instalacji fotowoltaicznych
      • Dbanie o dobry wizerunek naszej firmy
      • Prawo jazdy kat B.
      • Dyspozycyjność w pracy na delegacjach
      • Dokładność, rzetelność, terminowość
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Umiejętność organizacji pracy własnej
      Mile widziane
      • Doświadczenie w pracy na wysokościach
      • Uprawnienia SEP

      Etapy rekrutacji